Get Adobe Flash player


O firmie

   Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Zbigniew Piwowarski powstał w roku 1987, a siedziba jego mieści się w Sękowie gm. Nowy Tomyśl. Firma zajmuje się wykonywaniem wszelkich prac związanych z elektryką, m.in. wykonuje linie elektroenergetyczne zarówno kablowe jak i napowietrzne nn i SN, stacje transformatorowe SN/nn ,  instalacje  przemysłowe,   prefabrykuje  rozdzielnie nn i SN oraz różnego rodzaju szafy sterownicze.  Zakład posiada duże zaplecze sprzętowe, własne samochody dostawcze, barakowozy, jak i sprzęt ciężki (koparki, wywrotki, dźwigi, zwyżki  oraz podnośniki koszowe), który wykorzystujemy do swoich prac jak i prac zlecanych. Dysponujemy także własnymi warsztatami, ślusarnią oraz własnym biurem, co sprawia, że jesteśmy samowystarczalni.    

   Dużym atutem jest również dostęp do hurtowni elektrotechnicznej, którą posiada właściciel, co sprawia, iż jesteśmy konkurencyjni cenowo.

   Na chwilę obecną zatrudniamy blisko sześćdziesięciu wyspecjalizowanych pracowników mogących w profesjonalny sposób realizować powierzone im prace na wysokim poziomie.

   Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy do realizowania prac na terenie całego kraju jak również za granicą.